Modelky Eliška Bučková (26), Taťána Makarenko (25) či zpěvačka Martina Pártlová (36) šly do sebe. Chtěly mít postavičku jako lusk a opravdu se jim to daří. Ale nemají to zadarmo. Skoro každý den dřou své tělo do úmoru ve fitness centrech a rády se u toho i fotí. Tomu se přímo může říct závislost!

Největší dříčkou a závislačkou se bezesporu stala Martina Pártlová, která na makání na břišním pekáči doslova ujíždí a zahlcuje tím svůj profil na Facebooku. Postavičku by jí mohla závidět kdejaká dvacítka, ale není to už trochu přes čáru každý den dřít a potit se do úmoru, dokud nepadnu?

„Já cvičení miluji, je to skvělý relax a hlavně na postavě se už v mém věku makat prostě musí,“ směje se zpěvačka, která na sobě nemá ani gram tuku. A její největší konkurentkou je Eliška Bučková, bývalá anorektička, která závislost na hubnutí a dietách vyměnila za zvedání činek a nekonečnou sérii lehů, sedů.

Ani přítelkyně hokejisty Zdeňka Bahenského Taťána Makarenko nezahálí. Dokonce ani na dovolené, kde byla se svým partnerem, si neváleli šunky u moře, ale navštěvovali místní fitko, kde si společně dávali do těla.

A jestli vás zajímají hvězdné recepty na božský zadeček či ploché bříško, tak brzy vám přineseme rady a triky od Martiny Pártlové, kterou v posilovně drezíruje její kamarád Karel Frýd.