Nejlepší fotbalista světa vyrazil na oblíbenou Ibizu, aby zde léčil zranění, které se mu stalo ve finále mistrovství Evropy. Tohle byla velmi povedená sezóna. Ronaldo slaví titul evropských šampionů s Portugalskem, navíc na klubové úrovni dotáhl Real Madrid k vítězství v Lize mistrů.

Nyní se Ronaldo představuje jako hodný tatínek a ještě hodnější syn. Zřejmě víte, že Ronaldo má svou třináctou komnatu – jeho otec José Dinis se upil k smrti.

„Nevím, proč se můj otec stal alkoholikem, možná že byl frustrovaný životem. Já chci být jiným otcem, který bude více se synem, abych mohl vidět jeho úspěchy,“ přiznal nedávno Ronaldo s tím, že s vlastním tátou měl hodně komplikovaný vztah.

Kvůli tomu, že jeho tatínek byl ochlasta, se Ronaldo upnul na matku Delores. Jednašedesátiletou ženu i dnes poslouchá na slovo. Matka mu dokonce rozmluvila i vztah s ruskou modelkou Irinou Shayk.

Na Delores je vidět, že je to žena z obyčejného lidu. Doma vždy vládla pevnou rukou, na věčně nalitého manžela se spoléhat nemohla. Dnes, když její syn vydělává závratné peníze, by si už mohla najít čas na sebe a pečovat o své tělo. Zatím na sebe kašle a upřednostňuje péči o syna a vnuka. Možná jí jednou Cristiano zaplatí liposukci. Fotky, které vznikly na luxusní jachtě, totiž nejsou k Ronaldově matce vůbec lichotivé.