Čas od času vás přepadne depka a vy se začnete cítit málo přitažlivá a sexy? Co znamená pochvala typu „ty jsi v posteli fakt dobrá“? Myslíte, že je jeden model a podle toho se hodnotí sexuální um? Ať je to jakkoli, muži a ženy mají o kvalitním sexu trošku jiné představy. Pokud je budete znát, nemusíte se trápit myšlenkou, jestli jste právě vy tím TOP postelovým člověkem.

Ženy svůj život, a tedy i sex, staví na citové úrovni. Kvalitní sex pro ně znamená dokonalé spojení těla a duše. Jde o vyjádření oddané a věrné lásky a o maximální sblížení. Pokud se žena muži plně oddá, pak rozhodně láskyplně nebo minimálně s pozitivními city. Žádná žena na světě tedy není naprogramovaná na sex tak jako muž, a pokud tvrdí opak, tak lže. Být dobrý v posteli tedy pro ženu znamená souhru a spojení citů. Ženy milují předehry a vše, co se kolem sexu odehrává. Samotný styk je pak pro ně už jen taková třešnička na dortu. Ženě tedy dobrý sex tvoří dlouhá předehra a zájem o její uspokojení.

Mužská představa kvalitní soulože se lehce mění. Pánové berou sex mnohem materiálněji a tělesněji. Milují, když jim dá partnerka najevo slast a vášeň. Něha a hlazení jim odvádí mysl od čistého tělesného spojení. Mužský sex je více o uspokojení a o potřebě. Ne, že by muži neměli rádi sex se svou partnerkou, ale nevadí jim i náhodná soulož nebo milování s ne tak atraktivní ženou. Pro muže je tedy dobrá v posteli žena, která se umí prodat a při sexu působí tak trochu levným dojmem. Milují vášnivé pohledy a slastný výraz ve tváři.

Teď když už víte, co váš protějšek vyznává, můžete mu připravit překvapení v podobě sexu podle jeho gusta. Uvidíte, že si tak získáte titul dobrá v posteli během jedné noci.