Můžete na sobě mít oblek za statisíce, ale pokud jste nepříjemně cítit nebo máte kruhy v podpaží, nikoho neokouzlíte. A co teprve, když máte mokrou skvrnu někde jinde. I tohle se stalo našim drahým celebritám. Zkušenost s kruhy v podpaží má například David Prachař. Na jeho šedém tričku se jeho pot doslova vyjímal. Příště by to asi chtělo nějakou volnější košili nebo použít kvalitnější deodorant. Asi byl David v presu, na fotce to vypadá, že někam opravdu spěchá.

Herec Ashton Kutcher se objevil na veřejnosti zase s obrovskou skvrnou na levé noze a také skvrnou na poklopci. Od čeho to asi tak může být? Vše nasvědčuje tomu, že se Ashton prostě počůral. Nebo se jen zapomněl pořádně oklepat a moč se mu prostě vsákla do kalhot.

Další muži, kteří se na veřejnosti objevili se skvrnami, tentokrát na tričku, jsou rybář Jakub Vágner a herec Michal Nesvadba. Jakub vypadá, že šel od rybníka přímo na večírek. Asi ještě na poslední chvíli někde chytal rybu a zapomněl si převléct tričko. A Michalova skvrna zase vypadá, že mu nejspíš na tričko spadl nějaký řízek. Ale kdo ví, od čeho to kluci opravdu mají.