Jsou to vůbec ještě lidi? Těžko říct. Případ dvou školaček ze Slovenska, které brutálně zavraždily dvě němé tváře a pak se se svým činem ještě chlubily na Facebooku, šokuje jak širokou veřejnost, tak zkušené kriminalisty a psychiatry.

Patnáctiletá Regina a stejně stará Kristína podle serveru Topky.sk ubily za asistence dvaadvacetiletého Martina dva psy kladivem. Ty pak holky zakopaly na zahradě. Na tuhle skutečnost upozornil na sociální síti zpěvák Robo Mikla.

„Že ten čokel nechcel skapať, po dvoch ranách K.O. Haluz chlapci,“ napsala na Facebook Kristína. Reakce Reginy na sebe nenechala dlouho čekat: „Jaaaj, ani nehovor, šak mal jaku tvrdú gebuľu.“ Z následující konverzace pak lze vyčíst, že holky hodlaly ve svých zvěrstvech pokračovat a už si hledaly další psí oběti.

Celý případ teď vyšetřuje policie v Nových Zámcích. Na slovenských zpravodajských serverech je možné zhlédnout video z policejní stanice. Pachatelky obviněné z týrání zvířat si pozornost médií užívají a mají z toho všeho obrovskou legraci. A vlastně proč ne, když jim hrozí maximálně dva roky vězení.

A co si myslíte vy? Jaký trest by si podle vás takováto individua zasloužila?