Ještě před pár měsíci mohla Táňa Kuchařová (28) zakrýt rudou skvrnu svou blonďatou hřívou. Jenomže teď už nepomůže ani to. Modelka má plno společenských povinností, na kterých už přislíbila účast, a před fotografy musí stát, vyrážka nevyrážka.

Na citlivou kůži samozřejmě nemůže nanášet tuny make-upu. Tím by už tak strašnou situaci ještě zhoršila. A tak jí nezbývá nic jiného než se obrnit, nasadit americký úsměv a dál propagovat značky, jichž je tváří. Modelka určitě doufá, že se situace co nejdřív zlepší, ale zatím to tak vůbec nevypadá. Ba naopak. Ekzém se z krku rozšířil krásce až do dekoltu. Táňa je ale profík a vystupuje na akcích kožním nepříjemnostem navzdory.

Modelka se ale může inspirovat od starší kolegyně a tvrdit, že je to součást nějaké kampaně pro neziskovku. Takové krizové PR ostatně už jednou zvolila Simona Krainová (43), když se z dovolená vrátila s rudým obličejem. O pár dnů později všem tvrdila, že to bylo schválně. Prý aby ukázala, jaké to je, když má člověk vadu na kráse a všichni si ho kvůli tomu dobírají.