Celou show zahájila porota s hostem Aňou Geislerovou a vybrali si devadesátkovou klasiku Spice Girls.

A v ryze dívčí kapele zazářili nejvíce muži. Nejlépe zpíval Janek Ledecký (53) a nejpřesvědčivější byl rozhodně Jakub Kohák jako Mel C. Pány potěšila Jitka Čvančarová (38) v minisukni. Výkon celkově slabý, je dobře, že porota nezpívá každý týden.

Pak už to ale bylo jenom lepší. Jako první to rozjela Hanka Holišová jako John Travolta. Zazpívala nejznámější hit z muzikálu Pomáda. Píseň Greased Lightning se jí opravdu povedla a kromě zpěvu se opět ukázala jako úžasná tanečnice. Rock ‚n‘ roll Hance sedne.

Pak už pódium patřilo Davidu Krausovi. Ten se svěřil, že vždycky obdivoval „podivína“ Davida Bowieho. Proto si vybral jeho píseň Let's Dance. Povedlo se mu a sklidil pochvalu od poroty.

Českého interpreta si vybrala Ivana Chýlková. Přišla s botičkami na stage a zazpívala píseň od Yvonne Přenosilové. Vypadalo to, jako by si Boty proti lásce zpívala každý den u zrcadla. Předvedla uvolněný a bezchybný výkon.

Pak nastoupila poslední finalistka Iva Pazderková. Ta jako Glorie Gaynor s hitem I Will Survive rozsekala diváky už v prvních vteřinách. V tomhle vystoupení nechybělo nic. Třpytky, šílená paruka, kolečkové brusle, legíny a hromada tanečníků. Iva do toho šla prostě jako finalistka naplno a hned, jak ji viděli diváci, tak vybuchli smíchy. Prostě vystoupení hodné šampionky!

Následně nastoupili zpěváci, kteří se do finále nedostali. A jak jim to šlo! Adam Mišík byl jako Petra Janů naprosto úchvatný, a to ji nikdy předtím neslyšel. Spolu s Petrem Rychlým (50) nazpívali duet k Jedeme dál a dostalo se jim potlesku vestoje.

Druhým duetem ohromila Anička Fialová a Petr Vondráček. Romantika se dala krájet, zazpívali totiž píseň z Hříšného tance The Time of My Life a rozněžnili všechny v sále.

A pak došlo na vyhlašování:

4. místo – Iva Pazderková

3. místo – David Kraus

2. místo – Ivana Chýlková

1. místo – HANKA HOLIŠOVÁ!

Ta byla favoritkou od začátku soutěže a nyní to prvním místem potvrdila. Z vítězství měla samozřejmě radost a svou výhru, 150 000 korun, věnuje pro děti na onkologii. Kdo by po Tváři smutnil, ať se nebojí. Nova už slíbila natáčení druhé série!