Matadoři mezi českými moderátory Patrik Hezucký (45) a Pavel Cejnar (38) se od svých 18 let změnili k nepoznání. V rámci megasoutěže Evropy 2 Maturiťák 2014 zavzpomínali na svůj maturitní ples a podělili se s fanoušky o své fotky z tohoto nezapomenutelného večera.

„Vzpomínám si, jak jsme tam na začátku plesu všichni stáli pyšně v obleku. Nevím jak, ale ve tři ráno se můj oblek někam poděl a já měl na sobě uniformu amerického vojáka. Dodnes jsem ten oblek nenašel. Zajímalo by mě, kde je mu konec,“ směje se Patrik Hezucký.

Patrik měl tehdy ještě bujnou kudrnatou kštici a Pavel se zase pyšnil stříbrnou náušnicí v uchu a rebelským kukučem.

„Na začátku plesu mi řekli, že si šerpu nesmíme do půlnoci sundat, jinak neodmaturujeme. Ze srandy jsem šerpu strhl své kamarádce Martině, která pak opravdu neodmaturovala. Učil jsem se s ní pak celé prázdniny na zářijový termín, protože jsem měl hrozný pocit viny,“ říká Pavel Cejnar.

Evropa 2 se rozhodla udělat několika třídám luxusní maturiťák a vyhlásila soutěž o 100 000 Kč, 50 000 Kč nebo moderaci plesu jejich moderátory. Kdo ví, třeba bude mít zrovna Pavel s Patrikem další zajímavé vzpomínky právě na maturiťák, na kterém budete i vy.