Prostřenem je to jak s pornem. Kdo říká, že se na něj nedívá, tak kecá a kouká na něj dodnes. Občas se v téhle show, která s vařením nemá paradoxně zas až tak moc společného, protože celou dobu stejně jen čekáte, kdo se s kým rafne, objeví soutěžící, že by jeden žasl. My jsme zavzpomínali a vybrali jsme pětici největších magorů, kteří se v něm za poslední dobu objevili. Čískému dortu zdar!

1. Šárka Brožková

Paní Šárce by měly poděkovat všechny blondýny, protože svou existencí popírá zažitou teorii o tom, že blondýny jsou hloupější než brunety. Děkujeme! A protože činy jsou lepším důkazem než slova, podívejte se na video, kterému se smějí diváci od Jablunkova až po Aš. Mluvit v přítomném čase? Pro tuhle paní neřešitelný problém!

2. Dáte si chesekake neboli číský dort?

A u paní Šárky ještě chvíli zůstaneme, protože její týden byl na exoty mimořádně plodný. Sorry, ale snad už každá hospodyňka z posledních Prdelákovic alespoň vzdáleně tuší, co to je cheesecake. Ale že se štábu TV Prima podaří najít hned čtyři slepice, které to slovo slyší poprvé v životě?! No, alespoň mohlo vzniknout tohle dnes už legendární video:

3. Šílená Daria Zaychenko

Ještě dneska se občas budíme ze spaní, protože nás ve snu straší smích téhle afektované Rusky. Patří k těm málo ženám, které fakt nechcete rozesmát, protože tahle když začne, nevíte, jestli se dusí, má epileptický záchvat nebo jí jeblo. Přesto nás na Darie bavilo, jak si vodila soutěžící, kteří jí záviděli, v jakém si žije přepychu. Video jejího smíchu na vlastní nebezpečí:

4. Napadl mě nápad!

Ano, tohle je legendární věta jedné z nejhloupějších soutěžících, kteří se kdy v Prostřenu ztrapňovali. Supertupá blondýna Nikola se proslavila, když rozmrazovala maso horkou vodou a uvažovala, jestli kachní prso není náhodou srdce. Nikola vaří asi tak dobře jako tancuje, podívejte se na to sami.

5. Mr. Mindrák

Lysohlávka Milana si jistě pamatujete, není to tak dávno, co si v Prostřenu honil ego na zajíčkovi Liborovi. Jenže Libor si s Milanem poměřovat pindíka nechtěl, takže celý týden si narážky a rýpání agresivního hovádka nechal líbit. Jenže pak mu ruply nervy a byla z toho brutální hádka.

Bonus: Zakomplexovaná Veronika

V titulku jsme vám slíbili bonus navíc. Tím je sprostá mastňačka Veronika Horáčková, která účinkuje v Prostřenu tenhle týden. Ještě ani není konec týdne a už je hlavní kandidátkou na držku show, protože sprostější prase jsme v pořadu ještě asi neviděli. O své konkurentce Andree, která je mimochodem taky dáreček a moc toho do svojí pěkné hlavičky taky nepobrala, neustále mluví jako o pí*e. Jasně že je to proto, že na Andreu žárlí. Obecně slovo pí*a je ve Veroničině slovníku bohatě zastoupené a asi ho často slýchá od svého partnera, protože jinak si to nedokážeme vysvětlit.