1. Zdravější chrup

Dle zubních specialistů je mezera mezi zuby z hlediska zubní hygieny výhrou. Zuby se vám snadněji čistí a tím se podstatně snižuje jejich kazivost. Stáváte se tak majitelem zdravé dutiny ústní, bez nepříjemného dechu a zubního plaku. To zajisté přidá na atraktivitě samo o sobě.

2. Sexuální apetit

Statistiky uvádějí, že lidé, především však ženy, s mezerou, mají výrazněji vyšší sexuální apetit. Mezi mužskou částí populace je tato informace navíc poměrně profláklá, takže někteří muži cíleně vyhledávají tyto typy žen. Nemusíte se tedy bát, že byste o muže měla nouzi, ba naopak. Jak se k takovému předpokladu od vašeho protějšku postavíte a jak jej uchopíte, je však čistě na vás.

3. Přirozený talent

O lidech s mezerou mezi zuby se říká, že jsou přirozeně talentovaní a kreativní nejen v umělecké sféře. Umělci nás baví nejen svou tvorbou, ale i zevnějškem, kterým se odliší od ostatních. Důkazem je nejen Madonna, ale i herečka a matka dětí Johhnyho Deppa Vanessa Paradis či dcera Micka Jaggera Georgie May Jagger. Talent a sexappeal těmto hvězdám rozhodně nechybí.

4. Empatie

Dle psychologických studií se lidé s mezerou mezi zuby vyznačují zvýšenou empatií a citlivostí. Až se, dámy, tedy příště vydáte na rande s mužem, který nemá dokonalý chrup, myslete na to, že vás bude chápat více než váš bývalý přítel s chrupem jako z reklamy na žvýkačky.

5. Vtip

Smysl pro humor je dalším znakem lidí se zubními nerovnostmi. Koneckonců, pokud vás od malička vaše okolí šikanuje, nezbývá vám nic jiného než to brát s humorem a naučit se vtipně na takové narážky reagovat.

6. Věrnost

Je vysoce pravděpodobné, že váš partner s mezerou mezi zuby vám bude vděčný za to, že ho milujete za to, jaký je, a bude si vás patřičně vážit, proto od něj nemusíte čekat nevěru nebo jiné podrazy.

7. Zdravé sebevědomí

Pokud narazíte na člověka, který vás i přes svůj zubní handicap obdaří úsměvem od ucha k uchu, je to člověk se zdravým sebevědomím, který si nepotřebuje nic dokazovat, ani se přetvařovat. Bude vám lepším kamarádem než ta kamarádka, co si nechala opravit nos, přišít uši a vyhladit vrásky, aby se srovnala se svým zevnějškem.