Milionář Michael Frolík si našel v nabitém programu čas, aby dorazil na charitativní akci Hokejky v kopačkách, která podporovala Nadaci Jakuba Voráčka. Určitě se těšil, jak si s ostatními kluky nejen zahraje fotbal, ale také pokecá a popije. Přece jen přes sezonu nemá moc času třeba právě s Jakubem Voráčkem či Jirkou Tlustým tolik poklábosit.

Jenže během turnaje k tomu nedostal prostor. Sice přijel sám, ale v závěsu se přiřítila jak fúrie i Diana Kobzanová s dcerou Ellou a Michaelovou maminkou, která celou dobu vnučku hlídala. Asi aby její skorosnacha mohla neustále hlídat, kde se ten její přítel, po kterém touží tisíce holek, pohybuje.

Dokonce ho v přestávkách peskovala jako malého kluka a chtěla hned po zápase, kde se vybralo úctyhodných 277 tisíc na nadaci, která podporuje lidi s roztroušenou sklerózou, jet na hotel. Hokejka jako malý kluk sklopil hlavu a poslechl na slovo.

Až bylo zarážející, že ho Diana pustila večer na afterparty, kde se v zábavě pokračovalo. Tam už se mohl v klidu napít a poklábosit nejen s kolegy, ale i s přítomnými holkami z Miss a bylo na něm vidět, jak se baví.

Samozřejmě je jasné, že si ho modelka musí hlídat, protože po něm jdou zlatokopky jak vosy na med, dokonce mu už nějakou tu nevěru zatrhla, což sama přiznala. Ale nic se nesmí přehánět. Spíš všem přítomným byl tak trochu pro smích, když si nechal diktovat, co má dělat.

Ale tak nakonec se ho asi Dianě zželelo a pustila ho do hotelu Kraví Hora, kde se konala i dražba a celkově se vybralo na nadaci skoro milion korun, přesně 958 tisíc pro Kluka Puka Jakuba Voráčka. Sám přispěl na dobrou věc a pak to náležitě s kámoši zapil. Snad pak neměl tichou domácnost…