YouTube žije demonstrativním odchodem Charlo Green, moderátorky nočních zpráv stanice KTVA, přímo uprostřed vysílání.

Důvod byl velmi netradiční – marihuana. Televize odvysílala příspěvek, který předvídal Aljašce stejný postup jako Washingtonu a Coloradu, tedy částečnou legalizaci marihuany, což se zatím na Aljašce v případě nemocných obcházelo tak, jak to dělal třeba tamní klub Alaska Cannabis Club, který byl zázemím pro internetovou komunitu shánějící konopí. Ať už za účelem léčby, nebo prostého výletu za hranice všedních dnů.

Reportáži o tom, zda je činnost podobného podniku aktuálně zákonná, nebo ne, předcházelo upozornění na Facebooku klubu, že se mají jeho příznivci určitě večer dívat, a kdo poslechl, ten nepochybil.

Zmíněný klub totiž patří přímo moderátorce show, která sdělila Aljašce, že pochyby vyjádřené v reportáži v show jsou pro ni přesně tím důvodem, pro který má smysl opustit novinařinu a věnovat se boji za legalizaci marihuany, a přidala spektakulární tečku: „Ohledně své současné práce to určitě není tak, že bych si mohla vybírat, ale se*u na to!“

A pak prostě odešla. A protože v redakci máme na marihuanu podobně vstřícný náhled, nepochybujeme o tom, co udělala jako první, když vzápětí naposledy opustila budovu.