Instagram je takový moderní oltář pro narcisty. Své fotky tam samozřejmě šoupají také Ali a Lydia a slintají nad komentáři lidí, kteří zase slintají nad jejich postavami. Je to taková slintací symbióza.

Ali tvrdí, že pravou a dokonalou lásku spolu mohou mít jen lidé, kteří spolu tvrdě trénují. Nestačí jen soulad v posteli, důležité je, aby pár byl sehraný také v posilovně.

Také Lydia je dnes dokonalá, i když v koutku duše vzpomíná na dobu, kdy pořádně zlobila.

„Kouřila jsem dvacet cigaret denně, chlastala a lítala po klubech. A že bych zdravě jedla? Tak to ani náhodou,“ zavzpomínala na „starou Lydii“ pro britský Daily Mail.

Život jí změnilo až setkání s Alim. Ten jí překopal nejen jídelníček, ale hlavně hluboce ovlivnil její mysl a přístup k životu.

„Zamilovala jsem se do něj i do jeho životního stylu. Když jsem viděla jeho tělo, žárlila jsem, že nejsem také dokonalá, chtěla jsem se mu vyrovnat,“ přiznává vysportovaná narcistka.

Nyní spolu cvičí a hubnou a spí a bydlí. A také spolu sledují Instagram. Aliho sleduje 109 tisíc lidí a tělo Lydie obdivuje téměř 200 tisíc lidí. Bude to asi tím, že Lydie má navíc prsa.