Hobitín je ráj pro všechny, kteří mají rádi cestování. A pokud je cestování i vaše hobby, tak tím lépe. Pohádkově půvabné apartmány, které se nacházejí v Orlických horách, si děti zamilovaly pod názvem Hobitín. A každý chce přece žít ve stylu hobita.

Nádherné apartmány najdete na vršku v malebné přírodě Orlického podhůří. Užít si tak můžete čerstvý vzduch, turistiku i chvíle klidu. Do Hobitína se můžou vydat jak rodiny s dětmi, tak i milenci či manželé. Program si tam najdou všechny věkové kategorie.

Všechny apartmány jsou dřevěné a každý je z jiného druhu dřeva. Detaily vybavení jsou inspirovány jak jinak než pohádkou. Takové totiž přesně byly v knížce Chaloupka na vršku. A právě na vršku se nacházejí i pohádkové apartmány.

Všechny jsou v přízemí a jsou uzpůsobeny i pro rodiny s dětmi. Z pokojů si vyberete jak dvoulůžkové, tak i tří- až čtyřlůžkové s vlastní koupelnou a toaletou a kuchyňským koutem. Apartmán máte vybaven tak, že si tam můžete uvařit, ohřát jídlo, vychutnat si kávu i vzít si něco dobrého z minibaru.

Celý Hobitín je rájem jak pro děti, tak i dospělé. Oblíbená je i vytopená jurta, kde se dají hrát různé hry. Když se vydáte na pohádkovou cestu, rozhodně nebudete litovat. Vrátíte se zpět plní zážitků. Prostě jako z pohádky. Tak co, chtěli byste si vyzkoušet bydlet podle hobita?