Zdá se to šílené, ale už je to dvacet let, co frčeli Backstreet Boys. Svůj první koncert odehráli v roce 1993 a už tehdy na ně přišlo kolem tří tisíc puberťaček. Největší mánie po téhle partičce přišla ale až o několik let později. Od roku 1997 do roku 2002 byli tak úspěšní, že alba prodávali po milionech. Celkem jich za svoji kariéru prodali kolem 100 milionů! Několik nominací na Grammy Award, zlaté a platinové desky, jeden úspěch za druhým, Backstreet Boys neměli konkurenci!

Jenže pak šlus a dali si pauzu. Dolárky se ale asi rychle rozkutálely, proto se v roce 2005 dali opět dohromady. Už to ale nebyli takoví Backstreet Boys, jaké jsme je znali. Jejich doba odzvonila, jejich hudební styl byl out. Byli nuceni změnit svůj styl a začali klást větší důraz na hudební nástroje. V roce 2006 skupinu opustil Kevin Richardson, ale zbytek v kariéře pokračuje dál.

Dneska už z nich ale nikdo neomdlévá, jejich publikum se změnilo, zestárlo, a když je někdo poslouchá, tak jen z nostalgie. Kluci vědí, co dělají, ale měli by to včas zabalit, než začnou být trapní. Otázkou ale je, jestli tu chvíli už nepromarnili.

Jak dnes tahle pětice čtyřicátníků vypadá, na to se podívejte do galerie. Kdo byl váš idol? Koho jste zbožňovali a ujížděli jste na nich také? Napište nám do diskuze pod článek!