Beran

Co dělat: Karta Milenci vám věští nádherné milostné štěstí, máte se tedy na co těšit! V lásce budete mít na růžích ustláno, ale pozor – milostné úspěchy nebudou ani ve vašem případě zadarmo! Poselství karty Milenci totiž sní, že láska nám přináší nejen krásné chvíle a štěstí, ale také odpovědnost a závazky. A skutečného milostného naplnění se dočkáte pouze v případě, že budete ochotni na sebe tyto závazky přijmout a nebudete mít strach dát partnerovi své sliby, ať už se týkají čehokoliv – věrnosti, toho, že společně budete žít, nebo že to s vaším vztahem myslíte skutečně vážně. I v erotice byste si měli dát pozor, ať vycházíte druhé straně vstříc a ať respektujete všechna přání a obavy svého protějšku. Co nedělat: Karta Sedm mečů vás varuje před spekulacemi v milostné oblasti. V některých situacích budete mít pocit, že nejvýhodnější pro vás bude neříct protějšku celou pravdu, ale nechat si určité klíčové informace pouze pro sebe. Takové jednání však vůbec není férové a vy to dobře víte! Tak raději naslouchejte hlasu svého svědomí, protože snaha ho ošidit by vám přinesla pouze krátkodobé štěstí. Ke skutečné lásce patří upřímnost a otevřenost a nemá zde místo snaha protějšek pouze využívat!

Býk

Co dělat: Karta Šest pohárů vám věští velmi dobrou příležitost k vytvoření láskyplného, něžného a naplňujícího vztahu plného vzájemné důvěry a oddanosti. Na takovém milostném svazku je však potřeba pracovat, věnovat se mu a hodně do něj vkládat, nespadne vám sám od sebe z nebe. Buďte optimističtí a užívejte si pocity zamilovanosti, rozvíjejte je a sdílejte se svým milým protějškem. V erotice se snažte být jemní, něžní a trpěliví – o to více vám to pak bude klapat! Své erotické touhy sdělujte partnerovi postupně a opatrně, ať nemá pocit, že na něj tlačíte. Na negativní věci raději nemyslete, ať si je zbytečně nepřivoláváte. Co nedělat: Karta Pět pohárů vás varuje, že budete mít sklon trápit se nad rozlitým mlékem a litovat něčeho, co se vám v minulosti v lásce nepovedlo. Když se v tom však budete příliš vrtat a přivolávat si staré vzpomínky, budete tím ubližovat hlavně sami sobě. A nejenom sobě, ale také svému stávajícímu partnerovi, na kterého byste své negativní a smutné pocity mohli nechtěně přenést. Místo pesimistických úvah o minulosti se raději zaměřte na to krásné, co je tady a teď – je toho hodně a je to nejlepším základem velkého budoucího štěstí! Jen to nesmíte přehlížet!

Blíženci

Co dělat: Karta Dvě mince je kartou změn a připomíná vám, abyste je přijali i v oblasti lásky a erotiky, když zaklepou na dveře. Život přece není o tom, ustrnout na jednom místě, ale o neustálém pohybu kupředu, vývoji a vnitřním růstu! Počítejte s tím, že ve vašem partnerském životě věci vybočí ze zajetých kolejí – možná se váš protějšek konečně odhodlá svěřit vám se svými tajnými erotickými touhami a budete velmi překvapeni, ale najděte odhodlání vyzkoušet to, i když na to nejste zvyklí! Možná vás čeká nějaká změna ve vztahu spojená například se změnou zaměstnání nebo stěhováním, bude nutné, abyste se přizpůsobili nové situaci a našli v ní zalíbení. Nezadaní Blíženci se mohou těšit na několik nových milostných možností a věci budou mít poměrně rychlý vývoj, ale nakonec budou směřovat ke stabilnímu novému vztahu! Co nedělat: Karta Královna holí vás varuje před příliš sebejistým vystupováním v lásce. Měly by si na něj dávat pozor hlavně ženy, ale týká se to i pánů narozených v Blížencích. Není nutné, abyste měli všechno pod kontrolou, naopak si dopřejte být pasivnější. Možná máte obavy, jak by to dopadlo, ale budete velmi příjemně překvapeni, že když partner vezme žezlo do svých rukou, čekají vás nádherné a nevšední společné zážitky v lásce!

Rak

Co dělat: Karta Eso mečů vám věští, že láska pro vás bude zdrojem inspirace, nových nápadů a konstruktivní energie. Díky rozhovorům s vaším partnerem se vám povede uvědomit si některé velmi zajímavé věci v životě a takový intelektuální soulad bude pro vás teď mnohem důležitější než harmonie v posteli. Pokud se ve vašem partnerském vztahu vyskytly nějaké konflikty, právě teď je nejlepší doba popovídat si o tom a vyjasnit si nedorozumění. Nezadaní Raci budou vyhledávat partnery, se kterými se vám bude dobře povídat, fyzická a erotická přitažlivost bude až na dalším místě. Co nedělat: Karta Rytíř pohárů vás varuje před přílišnou sentimentalitou, ke které máte jako Raci někdy trochu sklony. Romantika je sice krásná věc, ale dávejte si pozor, aby se váš partner nezačal v takové záplavě něhy, péče a pozornosti z vaší strany trochu dusit. Léto přeje spíše svobodnějším a energičtějším vztahům, kde na sobě nebudete neustále viset a šeptat si do uší sladká slůvka. I když je to krásné, může vás to snadno začít nudit a to by byla škoda – tak těmito cennými dary lásky raději trochu šetřete! Platí to pro nové známosti, stejně jako pro dlouhodobé vztahy.

Lev

Co dělat: Karta Šest holí vám přináší krásný pocit vítězství a úspěchu v lásce, který si budete užívat plnými doušky! Zadaným to bude ve vztahu skvěle klapat a nezadaní budou obletováni nápadníky, takže si budete moct vybírat a budete se cítit na koni! Tyto milostné úspěchy budou vaší vlastní zásluhou a budete vědět, že to není žádná náhoda, že máte u opačného pohlaví tak velký úspěch. V oblasti sexu se vám bude taky skvěle dařit, proto se nebojte využít příležitost k tomu, abyste sobě i protějšku splnili své tajné sny. Projevte své vášně a odměna v podobě krásných zážitků vás rozhodně nemine! Co nedělat: Karta Tři meče vás upozorňuje, ať se kvůli záležitostem lásky zbytečně netrápíte. Občas totiž budete mít sklon některé věci příliš rozebírat a vrtat se v nich, přemýšlet a analyzovat milostné vztahy a také erotické záležitosti. Jenomže láska je o pocitech, a ne o myšlenkách – analyzování není ten správný přístup, jak se k ní postavit. Příliš mnoho myšlenek zabíjí city a to teď bude hrozit i vám. Dávejte si na to pozor a místo hlavy používejte raději srdce a dovolte mu, ať se za každých okolností stane vaším spolehlivým rádcem!

Panna

Co dělat: Karta Velekněžka vám radí, abyste v záležitostech lásky naslouchali své intuici a otevřeli se tomu, co vám říká váš vnitřní hlas. Možná to pro vás bude trochu překvapující, ale zároveň budete vědět, že to promlouvá hlas z tajemných hlubin vaší duše a sděluje vám vaše skryté přání a touhy. V milostném vztahu i v erotice se proto odhodláte k některým netradičním věcem a možná i k troše romantického a vášnivého experimentování. Sami budete překvapeni, co se ve vás ukrývá, ale není důvod to potlačovat, protože váš partner bude mít pochopení a budete si v tom velmi dobře rozumět! Co nedělat: Karta Deset pohárů vám připomíná, že láska není pouze šťastný rodinný život a harmonie klidného domova. Právě naopak, chce to trochu vzrušení, jinak se do takového poklidného soužití může snadno vloudit nuda a nahlodat vaši lásku. A to by byla škoda! Pokud jste rodiče, dopřejte si letos v létě aspoň nějaký čas jen sami pro sebe a svůj milovaný protějšek, zkuste si udělat dovolenou nebo aspoň nějaký ten víkend bez dětí. Nepodléhejte přesvědčení o tom, že láska musí nutně vést pouze k rodinnému štěstí a že se mu pak musíte věnovat na sto procent. I vy máte právo vrátit se občas do vzrušujícího mládí a dopřát si nevšední a vášnivé milostné zážitky, aniž by vás rušilo vědomí povinnosti a závazku!

Váhy

Co dělat: Karta Král mečů vám věští, že v milostné oblasti se vám letos v létě vyplatí rozhodnost a ráznost. Naopak, váhavostí, která je pro vaše znamení typická, byste se mohli zbytečně připravit o krásné milostné příležitosti. Zkuste se proto zeptat sami sebe, po čem doopravdy toužíte a jaké ambice máte v lásce. Jde vám o dlouhodobý vztah, nebo spíš o letní románek a povyražení? Jaký typ partnera si představujete po svém boku, co by mu nemělo chybět? A pokud žijete v dlouhodobém vztahu – co v něm chcete rozvíjet a co jsou naopak problémy, které chcete vyřešit. Odpovězte si na tyto a podobné otázky a podle toho se pak zachovejte. Když budete jednat jednoznačně a projevíte silnou vůli něco změnit k lepšímu, budete velmi příjemně překvapeni, jak snadno a brzo se vám vaše milostné sny povede naplnit! Co nedělat: Karta Sedm mečů vás upozorňuje, že přemýšlení o lásce by nemělo v sobě obsahovat vychytralost, intriky a snahu o manipulaci. Někdy vás to může k těmto neřestem svádět, ale je důležité zachovat si upřímné, otevřené a čestné jednání. Říkejte věci na rovinu a nekličkujte, protože takové spekulace by vám nepomohly k dosažení toho, po čem toužíte. Právě naopak, druhá strana je snadno prokoukne a pak se může stát, že už vám nebude věřit a bude vás podezírat i z dalších úskoků, na které byste nikdy ani nepomysleli. No nebyla by to škoda?

Štír

Co dělat: Karta Mág vám radí, ať se nebojíte v lásce vzít kontrolu nad situací do svých rukou. Samo sebou, že to musí být nenápadné! Budete si dobře uvědomovat, jaké energie jsou ve hře, a povede se vám s nimi šikovně manipulovat, abyste v každé chvíli navodili ve svém milostném vztahu tu pravou a neopakovatelnou atmosféru, která vám přinese nádherné a romantické letní zážitky. Váš partner si možná ani neuvědomí, že vašemu svazku takhle nenápadně šéfujete, ale rozhodně si na to nebude stěžovat – připravíte mu totiž krásné a nezapomenutelné chvilky, na které budete oba dva společně ještě dlouho vzpomínat. Co nedělat: Karta Čtyři hole vás varuje před ztrátou ideálů v lásce. Možná se to budete snažit vyvážit pohodlím, trochu hranou a umělou romantikou a vášní, ale nebude to úplně ono. Budete si muset přiznat, že jste se před krásnými a upřímnými energiemi skutečné lásky tak trochu uzavřeli a máte obavu je vpustit do svého srdce. Vybudovali jste si něco jako bezpečnou pozici, ve které však chybí to správné vzrušení a jiskra. Zkuste se proto v duchu vrátit o pár let zpátky do minulosti. Co bylo tehdy jiné, kam se vytratila energie, vášně a ideály, které vás přitahovaly k protějšku? Pokuste se je oživit, ještě na to není pozdě!

Střelec

Co dělat: Karta Dva poháry patří mezi ty nejkrásnější a nejpříznivější karty pro milostný život, jaké si jen můžete představit! Tato karta vám věští krásnou a naplněnou lásku, souznění duší a vzájemnou spolupatřičnost. Věnujte proto pozornost vážným vztahům a tomu, co má perspektivu, povrchními románky se ani nezbývejte – zbytečně byste jimi ztráceli energii. Pokud jste nezadaní, vyplatí se vám počkat si na člověka, se kterým vás bude spojovat opravdu hluboké a mocné pouto. Možná ho dokonce již znáte, jen to ještě chce trochu času, abyste se ještě více sblížili a aby se to, po čem oba toužíte, mohlo naplnit! Co nedělat: Karta Sedm pohárů vás varuje před pocitem, že si můžete v lásce příliš vybírat, a iluzí, že vaše možnosti jsou neomezené. Budete se cítit velmi atraktivně a opačné pohlaví vás bude obletovat, ale většinou se bude jednat pouze o povrchní zájem, od něhož byste si toho neměli moc slibovat. Možná tak akorát sex na jednu noc, ale i zde je velká pravděpodobnost, že ten zážitek vůbec nebude stát za to. Buďte raději skromní a přesně si řekněte, co a koho chcete. Pak už nad nikým jiným neuvažujte a počkejte si, až se dotyčná osoba odhodlá opětovat vám vaše city se stejnou silou, jako je pociťujete vy!

Kozoroh

Co dělat: Karta Páže pohárů vám radí, ať se nebojíte otevřít své srdce skutečné, něžné a upřímné lásce. Díky některým negativním zkušenostem z minula již nejspíš vaše srdce trochu zatvrdlo a obrnili jste se krunýřem, přes který se váš protějšek, ať už stávající nebo budoucí, bude dostávat jen hodně těžce. Sníte o hluboké lásce, ale přitom je dost pravděpodobné, že si ji od sebe odháníte tím, jak se uzavíráte sami do sebe. Pro partnera bude těžké pochopit vaši duši a vaše přání a sny, tak mu to zkuste trochu usnadnit a dejte mu klíč od tajných zákoutí vaší zamilované duše! Co nedělat: Karta Poslední soud vám připomíná, že negativní události spojené s láskou, které se v minulosti staly ve vašem životě, budou mít ještě svoji dohru. Ale nemusíte z toho mít obavy, protože to již bude opravdu pouze dohra a dořešení zamotané situace. Díky tomu se pročistí zamotané energie, zbavíte se negativních pocitů, stejně jako váš stávající nebo bývalý protějšek, a celkově dojde k něčemu, jako je rozuzlení situace. Každý z partnerů dostane to, po čem nejvíce toužil, a v konečném důsledku budou všichni, kteří byli v této složité záležitosti zainteresovaní, spokojeni a šťastní – každý svým vlastním způsobem!

Vodnář

Co dělat: Karta Mírnost vám radí nespěchat v záležitostech lásky a dopřát sobě i svému protějšku trpělivost a čas na to, aby se váš vztah mohl rozvíjet a posunovat se kupředu přirozeným tempem. Léto je doba, kdy se v lásce věci často semelou náhle a nečekaně, ale to nebude váš případ. Právě naopak, budete se snažit mít nohu neustále na brzdě milostného sbližování, abyste si každý jeden společný nový krůček a zážitek mohli naplno vychutnat! V lásce, ale i v posteli se teď dostanou na první místo vlastnosti, jako jsou jemnost, něha, ohleduplnost a trpělivost. Váš milostný svazek bude něžný a nádherný a na vaše okolí bude působit přímo andělsky čistě a nevinně! Co nedělat: Karta Čtyři poháry vás varuje, ať příliš nelpíte na některých svých snech o lásce, které se nemohou nikdy splnit. Místo těchto nereálných představ si raději více všímejte toho, co doopravdy máte a trochu to přehlížíte. Někdy máte sklon si svého štěstí a úspěchu ve vztazích příliš málo vážit, ale ve skutečnosti je to velká vzácnost, o kterou byste měli pečovat, jak to jen jde. Místo nekonečného a nesmyslného čekání na něco lepšího, co nikdy nepřijde, věnujte pozornost tomu, co existuje tady a teď – zde se ukrývá klíč ke štěstí!

Ryby

Co dělat: Karta Císařovna je silnou kartou lásky a připomíná vám, že nastal čas myslet na rodinný život, potomstvo a společný domov. Bude to důležité nejen pro dámy narozené v Rybách, které teď velmi silně pocítí svoji ženskost a chuť o někoho pečovat, ale touhu po rodinném životě pocítí i pánové v tomto znamení. Je mimořádně vhodná doba pro důležité kroky v partnerském vztahu, jako je pořízení potomka, sňatek nebo začátek společného bydlení. Všechno bude směrovat k otázce rodiny a dětí. Pokud máte již odrostlé potomky, budete uvažovat, jestli jim nepořídíte mladšího sourozence. Starší ročníky zas mohou velmi silně zatoužit po vnoučatech. Co nedělat: Karta Královna holí vás varuje, abyste se nesnažili ve svém partnerském vztahu hrát na šéfa a vládnout příliš tvrdou rukou – platí to hlavně pro dámy narozené v Rybách. Váš protějšek by se při vás mohl cítit trochu utiskovaný, i když to myslíte dobře a zahrnujete ho ohromnou péčí a pozorností. Všeho dobrého však mnoho škodí a raději než teplé jídlo dvakrát denně by váš partner možná ocenil, kdybyste mu dopřáli trochu více svobody a nevyptávali se pořád, kde a s kým kdy byl ve svém volném čase nebo proč přišel pozdě z práce. Takové otázky jsou totiž dokonalým zabijákem vášně!

Poskytovatel služeb: E.M.A. Europe, s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 SMS/max. 46 Kč, P. O. Box 14, 110 05 Praha 015, www.ema.bzwww.platmobilem.cz