Zabalit plavky, sluneční brýle, opalovací krém, kondomy a můžete vyrazit. Chystáte si svou letní dovolenou užít a ochutnat vše, co vám navštívená destinace nabídne? Pak je dobré dopředu se připravit na místní zvyky a povahy. Víte, v jaké zemi žijí ti nejlepší muži? My to víme!

1. Itálie

Na prvním místě našeho žebříčku najdete Itálii. Muži jsou zde živelní a milující ženskou smyslnost. Navíc každý druhý Ital vypadá jako z plakátu na novou kampaň, takže vás jeho sexy čokoládové tělo bude pořádně rajcovat. Jen mějte na paměti užít si a frnknout, protože pro italské muže je vždy číslo jedna maminka, a to by vás mohlo téměř rychle otrávit.

2. Francie

Šarm, romantika a vášeň, přesně to vám nabízí slunná Francie. Jestli milujete dobré jídlo i pití, bude právě tahle destinace tou pravou. Francouzští muži jsou opředeni tajemstvím a na ženy vyzařují až magický dojem. Pro někoho může být šarmantní Francouz dost arogantní, takže tahle zábava není pro každého.

3. USA

Jste pohodářka a přesně to čekáte i od svého společníka na dovolené? Pak si trochu připlaťte a zaleťte si do „friendly“ Ameriky. Chlapi jsou tu milí, přátelští a hlavně v pohodě. Nezkazí žádnou zábavu, a tak se rozhodně nebudete nudit. Jestli chcete tedy lásku jako vystřiženou z Pomády, budou USA tou správnou volbou.