Nic není zadarmo. Ani štíhlá postava a zadeček jako lusk. Chcete, aby po vás v minišortečkách chlapi šíleli? Asi vás zklameme, ale bez dřiny to prostě nepůjde. Ale co byste přece neudělala pro to, abyste byla sexy šťabajzna? Trochu úsilí za to rozhodně stojí. Modelka Taťána Makarenko (25) vám prozradí, jak na to.

„Ráda bych řekla, že jím úplně všechno a cvičení nesnáším. Ale myslím si, že takhle to nemá žádná holka, že to jsou jen výmluvy. Já se snažím jíst zdravě, hlavně ovoce a zeleninu, ale samozřejmě zhřeším s čokoládou, ale to se pak snažím vycvičit ve fitku,“ prozradila nám modelka, a dokonce „přiznala, že s přítelem, profesionálním hokejistou Zdeňkem Bahenským (29), se v jídle hodně hlídají“:http://www.extra.cz/…ta-v-posteli.

„Jíme hlavně krůtí a kuřecí maso, snažím se vařit aspoň jedno jídlo denně. Nejlépe prostě zabírá víc porcí, ale pomálu,“ odtajnila svůj recept na svůdné křivky a zvlášť zadeček, který Táně může jen každý závidět a nenechá mnoho mužů bezesně spát.

Pro vás, naše zvídavé čtenáře, vnadná kráska předvedla, jaké cviky jsou nejúčinnější na pevné půlky. Jen u nás se můžete podívat na triky, jak získat za pár dní úsilí prdelku jak ze žurnálu. A ještě u toho můžete být tak sexy jako Táňa, která zadeček pořádně potrápila.