Spousta lidí na jejím místě by chodila zahalená a rozhodně by si nefotila selfie svého těla. Isabella se ale miluje. Po tom, co porodila dvě děti, musela bojovat s obezitou. V těhotenství si dopřávala pizzy a hamburgery ve večerních hodinách a zdravé jídlo jí nic neříkalo.

Ze své postavy ale měla depresi. Nechtělo se jí vycházet z domu a byla pořád zpocená a zadýchaná. Starat se o děti ji fyzicky zmáhalo. Nakonec jenom plakala a musela brát antidepresiva. Tak se rozhodla, že s tím musí něco udělat. Nastolila tvrdý režim, změnila jídelníček a také si nechala odstranit část žaludku.

Trvalo jí dva roky, než se poprala s nadbytečnými kily, ale dokázala to. Zhubla neuvěřitelných 60 kilogramů! Ale na jejím těle to zanechalo následky. Na břichu má povislou kůži a viditelné strie.

„Chci, aby lidé viděli, co jsem musela podstoupit. Aby viděli výsledky toho, jak jsem na sobě dřela. Je to moje součást,“ řekla Isabella. „Mé nedokonalosti jsou připomínkou mých výkonů,“ dodala.

Isabella svoje fotografie postuje na Instagram a doufá, že tak podpoří další ženy, které po porodu chtějí zhubnout nebo se stydí za svoje tělo, i když jsou štíhlé. Isabella říká, že hubnutí je její součástí a každý by to měl vědět. A to je také důvod, proč se nestydí svoje tělo ukazovat.

Má se ráda a propaguje přirozený tělesný vzhled. Prošla si nejenom změnou váhy, ale také způsobem myšlení. „Samozřejmě že se také ráda nalíčím a hezky se obleču, ale chci být skutečná. Přirozená,“ vysvětluje. „V tuto chvíli si nechci nechat odstranit povislou kůži z mého břicha,“ říká. „Ano, mám povislou kůži kolem břicha a strie, ale co je důležitější, jsem zdravá a mám svoji hrdost,“ řekla.

Isabella chce, aby si ženy uvědomily, že jsou všechny krásné. A je jedno, jestli mají strie, celulitidu nebo pár kil navíc. Měly by se brát takové, jaké jsou a užívat si života naplno. Jedině tak budou šťastné.