Český hokej PADÁ KE DNU: Světový pohár pro nás po prohře s Evropou končí!

Zdroj: Profimedia.cz
Český národní tým se dnešní prohrou s výběrem Evropy s největší pravděpodobností rozloučil se Světovým pohárem. Sice to v jejich podání nebylo tak marné, jako s Kanadou, ale opět nepřišel kýžený vítězný výsledek.

Dnes to bylo ze strany české reprezentace o trošku lepší, ale znovu to nebyl výkon, se kterým se dá na takovém turnaji konkurovat. Evropa měla být před startem turnaje outsiderem skupiny, teď ji vede, protože kromě USA zdolala i náš výběr a to poměrem 3:2 po prodloužení.

Evropa v zápase dvakrát vedla, ale pokaždé naši dokázali reagovat. Úvodní gól zápasu vstřelil Slovák Chára ale na něj zareagoval Voráček Ve třetí třetině pak poslal do vedení Evropu Zuccarrelo, ale na to záhy odpověděl přesnou střelou Hanzal.

Prodloužení již bylo vabank. Naši nakonec doplatili na riskantní hru. Přišel únik Němce Draisaitla a přesná střela, kterou Mrázek nedokázal chytit. Český výběr tak s největší pravděpodobností v Torontu končí. Závěrečný souboj s USA bude spíše jen povinností. Postup se posunul do oblastí teorie…

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad