Když před měsícem zveřejnila policejní stanice ve městě Stockton v Kalifornii na svých facebookových stránkách fotku zločince Jeremyho Meekse, začaly ženy okamžitě zahlcovat stránky komentáři o jeho sexy zjevu.

Zločinec s vytetovanou slzou u levého oka, který má za sebou pěkně bohatý trestní rejstřík, a nejde o žádné maličkosti, dokonce dostal nabídku od modelingové agentury.

Českem teď otřásl případ Marka Půčka (24), který zřejmě pod vlivem návykových látek svým autem usmrtil mladou dívku a od nehody utekl. Jakmile se objevily na internetu fotografie Půčka, začaly se stejně jako u Meekse objevovat v diskuzních fórech komentáře žen, kterým i přes to, co Půček udělal, uhranul zločincův zjev.

Dokonce se objevily i srovnání podoby s tragicky zesnulým hercem Paulem Walkerem. Půček ale má teď s obluzováním holek zřejmě na dlouho utrum. Státní zástupce Obvodního státního zastupitelství pro Prahu 2 podle iDnes.cz vyhověl policii v návrhu na uvalení vazby z možného důvodu ovlivňování svědků a možného pokračování v trestné činnosti.