Česko má prvních pět sexuálních asistentek, které budou tělesně či duševně handicapovaným lidem pomáhat pracovat s jejich sexualitou. Co tyhle vyškolené dámy budou dělat? Prostě všechno, co souvisí se sexem. Orální sex, anální sex, honění, líbání… Je možné všechno, na čem se handicapovaný člověk a sexuální pracovnice domluví.

„Budoucí sexuální asistentky prošly několika školeními pod vedením organizací a jednotlivců, kteří provozují či propagují sexuální asistenci ve Švýcarsku a Německu. Minulý čtvrtek pak pět sexuálních asistentek dostalo certifikát od organizace Rozkoš bez rizika. Činnost začnou provozovat od ledna. Služby asistentek si klienti zaplatí. V etickém kodexu, který všech pět žen podepsalo, je uvedena maximální cena za hodinu 1 200 korun,“ píše web iDnes.cz.

Ministerstvo vnitra je v klidu. Prostituce v Česku není trestným činem. Trestným činem je kuplířství. Když si handicapovaný jedinec sexuální pracovnici najde sám, tak je to OK. Když mu ji najde někdo jiný, je to kuplířství.

Pracovníci centra Rozkoš bez rizika zašli za představiteli vlády a povedlo se jim je přesvědčit, že handicapovaní mají PRÁVO NA SEX.

Co to je PRÁVO NA SEX? „Organizace Rozkoš bez rizika se zaměřuje na pomoc sexuálním pracovníkům a pracovnicím a na prevenci sexuálně přenosných chorob. O možnost sexuální asistence pro handicapované se začala zajímat před dvěma lety. Se zahraničními organizacemi začala spolupracovat na projektu Právo na sex, který podpořilo ministerstvo financí z programu švýcarsko-české spolupráce,“ přináší podrobnosti iDnes.cz.

Takže tolik asi k úvodní zprávě, že v Česku je vyškoleno pět profesionálních prostitutek, které slíbily, že si vezmou maximálně 1 200 Kč na hodinu. Když půjdou vyrábět orgasmy handicapovaným.

A Češi se vážně i nevážně ptají, zda to není diskriminace. Zda by náhodou neměla zasáhnout ombudsmanka Anna Šabatová. Tady jsou jejich dotazy:

  1. Proč jsou vyškoleny jen ženy, když sexovat chtějí i postižené dámy? Kdy budou za veřejné peníze vyškoleni také gigolové?
  2. Proč mají právo na sex jen handicapovaní? Proč nemají právo na sex i obézní? Nebo lidé v obličeji odporní? Nebo nemocní narkomani? Ti právo na sex nemají?
  3. Je právo na sex stejné jak právo na vzdělání? Právo na kvalifikovanou lékařskou péči? Nebo to zas takové právo není?
  4. Když si jedna a ta samá prostitutka vezme od postiženého 1 200 Kč a od zdravého 2 000 Kč za hodinu, není to diskriminace? Jsou to rovné podmínky?
  5. Když dostanu kapavku od vyškolené sexuální prostitutky, mohu ji žalovat?

Samé otázky, že? Více k tématu najdete na webu www.sexualniasistence.org.