Mnoho lidí si myslí, že když vyhrajete v České Miss, tak vám najednou do klína spadne slušný příjem peněz v řádech statisíců měsíčně. Jenže tato slavná éra je už dávno v prachu.

Česká Miss vás po vítězství pouze dostane do podvědomí a to je v podstatě vše. To se ovšem musíte udržet! Agentura totiž v podstatě není schopna dávat lukrativní práce svým výherkyním. A co hůř, tým příští Miss není schopen dát dohromady ani jeden casting.

Bohužel je to momentálně tak, že když si Miss nenajdou vlivného pracháče, tak hodně brzy skončí ve finanční krizi a nebo třou bídu s nouzí. Tohle můžeme například vidět u zapomenutých Miss, jako je Gabriela Franková (22), Jitka Nováčková a nebo Tereza Fajksová. Z těchto Miss se staly řadové modelky, o kterých už skoro nikdo neví.

Jaký je tedy recept k úspěchu v této oblasti? Buďto si najít milionáře a nechat se hýčkat a objevovat se královsky oblečená na prestižních akcích. A nebo zatnout zuby a fotit katalogy plavek ve východním Německu… Holky, radši se nehlaste vůbec.