Vnadná modelka Gabriela Franková (21) je od července sama, rozchodu s cholerickým Romanem ale rozhodně nelituje. Dost přitom překvapila důvodem, proč vztah s podnikatelem rázně ukončila.

Gabča se žárlivcem žila dva roky, ale dál už to prostě nešlo. Nebylo to ani kvůli tomu, že pořád tropil hysterické scény, ale spíše kvůli sexu!

„Ze začátku to klapalo, ale poslední měsíce už ne. To se hlavně projevovalo tím, že jsem v tom vztahu byla nešťastná. Tak se to asi projevovalo všude a já už moc nechtěla. Poslední týdny, vlastně měsíce už jsem nechtěla vůbec,“ prozradila portálu TV.Blesk.cz a nevypadalo, že by ji to trápilo.

Možná za to může nová láska. Nenápadně naznačila, že už její pelech zahřívá někdo jiný. „Zatím se oťukáváme, nechci to moc rozebírat,“ červenala se Gábina, ale bylo na ní poznat, že je opět šťastná a zamilovaná.

Snad už budoucí ekonomka konečně kápla na „Pana Božského“, který ji nebude ztrapňovat hysterickými scénami na veřejnosti. Tyhle vnady si zaslouží laskat a hýčkat, nikoliv ponižovat.