Leoš (38), který celý večer spolumoderoval společně s jablky a Liborem Boučkem (34), neponechal nic náhodě a celou show ukradl pro sebe a svou schovanku, na což ale měl svaté právo.

Zatímco nepřející národ žil v tom, že s Faltýnovou se nedá žít a zamilovaný moderátor Evropy 2 Mareš je víceméně odsouzen usoužit se žalem, dvojice včera demonstrovala, že je kompaktní tak, že Abrhám s Šafránkovou jsou proti nim dvojitou Itálií.

Leošovi na večeru evidentně hodně záleželo i společensky, protože se na akci stihl pohybovat jak při zkouškách a přenosu v zákulisí a na jevišti, tak na červeném koberci při příchodu a odchodu a pochopitelně i na večírku, až vznikalo podezření, že moderátorovi a aktuálnímu podřízenému Faltýnové vypomáhá dvojník.

Modelka měla samozřejmě mimořádné šaty, které zcela zastínily jakousi Nikol Švantnerovou a další hostesky, které během kulturní části mejdanu soutěžily v jakýchsi disciplínách.

To ale nikoho nezajímalo, všichni měli oči jen pro Leoše a Petru, kteří se od sebe nehnuli na krok, Faltýnová nedělala kravál a působila poměrně civilizovaně, stejně jako Mareš.

Aby bylo všem jasné, že tenhle pár rozdělí až smrt na prahu Správy důchodového zabezpečení, vyfotil si Leoš se střízlivou Petrou dokonce selfíčko, což se mu po dvacáté hodině s touto dívkou nepodařilo několik let.

Při odchodu páru se dokonce měli někteří exškarohlídi dvojici omlouvat a prosit o odpuštění, protože ti dva, to je filharmonie věrnosti a oslava obětování se jeden pro druhého.

Amen.