Sue Radford (38) měla štěstí na velkou rodinu. Je to jen pár hodin, co jsme vám přinesli zprávu o téhle supermatce, která rodí v průměru každých 17. měsíců a nyní čeká své 17. dítě.

Jenže osud jim nedopřál a Sue svého dalšího potomka nedonosí.

Rodina z britského Lancashiru má devět synů a sedm dcer, z nichž už jedna má svou vlastní rodinu. Nejstaršímu potomkovi je 24 let, nejmladšímu teprve 11 měsíců, a manželé Sue a Noel očekávali další přírůstek.

Sue otěhotněla v dubnu opět po sedmnácti měsících a výroční 17. potomek, u něhož se nevědělo, zda bude holka nebo kluk, měl být takovým památečním dítětem. Na rodičku ale čekala smutná zpráva. Po komplikacích byla přijata do nemocnice, kde jí doktoři sdělili, že plod je mrtvý.

„S ohromným smutkem musíme sdělit, že srdíčko našeho krásného miminka se před dvěma dny zastavilo, jsme naprosto zdevastováni,“ vydali manželé Radfordovi své prohlášení.

Oba manželé mají svou vlastní pekárnu a Sue poprvé otěhotněla ve čtrnácti letech. Ale protože oba rodiče byli z dětského domova, rozhodli se nedat své první dítě k adopci, naopak se rozhodli, že budou mít velkou rodinu, později se vzali a nyní jim po domě, což je bývalý sirotčinec, běhá už 16 dětí.