Mladý pár, který se seznámil v kostele, se dohodl, že se sexem počká až na svatební noc. Jenže pak se ukázalo, že to byl ten nejhorší nápad, který je mohl napadnout. Mnombo Madyibi bude zřejmě celý život svého rozhodnutí litovat. Neověřila si, do čeho jde, a vše dopadlo katastrofou.

Když totiž žena, která byla panna, viděla obrovské nádobíčko svého novomanžela, se kterým se právě chystala mít sex, dostala hysterický záchvat. „Všechno šlo dobře, předehra se jí líbila,“ řekl Madyibi deníku Daily Star. „Ale když jsem si sundal spodky, rozpoutala peklo,“ řekl. Byla tak hysterická a nedokázala si představit, že by tohle měla zvládnout. Kousla ho do ucha a zmáčkla mu rozkrok tak silně, že vykřikl bolestí.

„Než jsem se vzpamatoval, tak mě praštila do hlavy lahví od vína. Pak se mě pokoušela udusit červenobílým plyšovým medvídkem, kterého jsem jí koupil jako dárek,“ řekl zklamaný novomanžel. Žena byla tak běsná a jeho chlouba ji tak vytočila, že se prostě neuměla ovládat. Muže museli zachránit mladí novomanželé, kteří v motelu, kde došlo k napadení, trávili líbánky. Oba se pak rozdělili a jeli domů každý zvlášť.

„Myslím, že byla naštvaná, protože jsem si mohl dovolit jen levnější líbánky, a ne dovolenou na Zanzibaru, kterou si přála,“ řekl Madyibi médiím. Manželé začali navštěvovat párovou terapii a oba doufají, že se jejich problém vyřeší. Muž trestní oznámení podávat nebude.