Kolem Thomase Castella (38), divokého neVyVoleného rebela z Hradce, nepřestává být rušno. Aktuálně řeší nevraživost mezi svou láskou z Vily, bývalou silikonovou bezdomovkyní Zdeničkou Souškovou (25) a aktuální láskou, sexbombou s hanbatou minulostí Silvií Řehákovou. Zatímco Soušková klofla v Praze metrosexuála Michala Šedu, který jí slibuje píárko, věčnou slávu a střechu nad hlavou, Řeháková trajdá s Castellem po městě a jedna nenechává na druhé nit suchou.

Poté, co se měla Soušková vyjádřit o Řehákové jako o „plastelíně“, na sebe reakce nenechala dlouho čekat: „Řeči o plastelínách by si zrovna ona, levná silikonka, co nemá týden na kredit, měla nechat. Na rozdíl od ní mám postavu od přírody,“ vyslala jedovou slinu prsatá Silvie z Prahy-Řeporyjí a prsatá Zdenička z Kralic na Hané kontruje: „Já jsem o plastelíně nic nikam nepsala a ani neříkala. Já se chovám normálně a mám svoje zásady, nechci se pouštět do nějaké přestřelky. Pokud ona má problém, že já mám silikony, tak to svědčí o tom, jak na tom je s inteligencí, jelikož nevím, která z nás dvou vypadá více uměle. Zdali já, i když mám nějaké plastické zákroky, ke kterým jsem se veřejně přiznala, či ona…“

Nejvíc hlavu v pejru má ze všeho Castello, který se aktuálně chystá nastoupit veřejně prospěšné práce, řeší budoucnost a do toho se zmítá mezi dvěma bývalkami a aktuální Silvií. Inu, kdo chce kam… Buď jak buď, tahle válka slov evidentně ještě nekončí a začíná to vypadat, že setkání těchto čtyř prsů bude pořádně ostré.

A co vy? Kdo je podle vás větší slepice? Silvie, nebo Zdenička?