S novou sérií by měly přijít i nové postavy a jednou z nich bude určitě nová „rudá kněžka“ jménem Kinvara, která bude stejně jako Melissandra uctívat Pána světla.

Tvůrci pro tuto roli hledali „krásnou, působivou, magneticky přitažlivou ženu od 20 do 40 let“.

V uniklém videu z castingu hraje roli Kinvary britská herečka Tehmina Sunny a fanoušci se nyní domnívají, že právě ona by ji měla i dostat.

Zajímavější na tom ale je, co bylo obsahem jejího čtení. Nepozorní tvůrci totiž do světa omylem vypustili úryvek scénáře šesté série.

Kinvara v něm navštíví Tyriona a Varyse v Mereenu a rozmlouvá s nimi o Daenerys:

Kinvara: Její draci jsou ztělesněným ohněm. Dar od Pána světla. Ale to už jste slyšeli dříve, že? Na dlouhém mostě ve Volantisu? Draci dokážou očistit nevěřící po tisících najednou, spálí jejich hříchy i těla.

Tyrion/Varys: Ideálně bychom se chtěli vyhnout očištění těchto nevěřících. Matka draků má mnoho následovníků napříč všemi vírami.

Kinvara: Chcete, aby byla vaše královna uctívána a poslouchána. A zatímco je pryč, chcete, aby byli její rádci uctíváni a posloucháni.

Tyrion: Mně by stačilo to poslouchání.

Kinvara: Přivolám herce, baviče a jmenuji kněžky. Ti už se postarají o to, aby lidé věděli, že Daenerys sem byla přivolána, aby vedla lid proti temnotě. V téhle válce a i v té Velké válce, která ještě přijde.

Varys: To zní skvěle. Muž jménem Stannis Baratheon byl jmenován Vyvoleným jednou z vašich kněžek. Měl před sebou také velký osud. Jenže napadl Královo přístaviště a byl poražen mužem, který vedle mě stojí. Co jsem slyšel naposledy, tak byl poražen znovu. Tentokrát u Zimohradu a tentokrát definitivně.

Z krátkého úryvku se dá vyčíst poměrně hodně. Kněžka Kinvara se domnívá, že Daenerys je nově zrozeným legendárním Azorem Ahaiem, který pomocí meče ohně zvaného Světlonoš porazil během Dlouhé noci Jiné. Část fanoušků naopak věří, že Jon Snow by měl být znovuzrozeným Azorem Ahaiem. Většina čtenářů se ale shoduje, že k finální bitvě dojde právě mezi hrdinou, který ponese Světlonoše, a Jinými, kteří zatím neznámým způsobem strhnou Zeď.