Krásná Tereza Janatová (32) se nikdy nebála za kýmkoliv ze známých lidí ze šoubyznysu přijít a zpovídat ho. Teď se reportérka ocitá na druhé straně a sama bude odpovídat na různé otázky, které jí čtenářky jejího blogu www.matkyvnesnazich.cz budou psát. I když jde o Terezčino první těhotenství, tak si své pocity a zaručené rady, které se k ní dostaly, nechce nechat pro sebe. Ráda by ženám, co jsou v očekávání, se svou kamarádkou Mirkou pomohla v těchto těžkých chvílích.

„Určitě nechceme s Miri maminky a těhotné poučovat! Spíš se řadíme k prvorodičkám, které v tom tak trochu plavou. Spoustu informací o těhotenství jsem si dohledávala na internetu a vím, jak mě některé příspěvky nebavily, přišly mi nesrozumitelné nebo zdlouhavé. Když pak otěhotnělo i několik mých dalších kamarádek, najednou jsem to byla já, kdo jim mohl předat svoji zkušenost. Tak proč ji nepředat více lidem a navíc odlehčenou formou? Strašně nás to s Mirkou baví a jsme příjemně překvapené pozitivními reakcemi, za které děkujeme,“ prozradila nám nadšeně těhule Tereza.

Sama čeká holčičku, která má přijít na svět v červnu a bude se jmenovat Emilie. Tereza už se se svým manželem, reportérem Krimi zpráv Václavam Janatou nemůže dočkat. Zamilovali se v televizi, kde se potkávali, několik let spolu randili, byli nerozlučný pár, až se nakonec minulý rok v červnu vzali a před svatební cestou počali malou Emilku.

Ale samozřejmě vše nebylo procházkou růžovým sadem, zvlášť začátky těhotenství, kdy reportérku sužovaly žaludeční potíže. A s tím by taky ráda ženám poradila, ale nejen s tím. Rozhodně stojí za to navštívit její web, který píše se svou kamarádkou Miri. Dočtete se tam spoustu zajímavých příběhů a rad, a to ani nemusíte být ve sladkém očekávání…