Vždycky se pyšnila štíhlou postavou a vypadala spíš jak holčička. I když jí po čase najednou „vyrostl hrudník“, tak stále vypadala drobně. Jenže jen co překlenula padesátku, tak to vypadá, že i Yvetta Blanarovičová (52) má problémy s váhou.

Zpěvačka vždy dbala na životosprávu, ale doktoři sami říkají, že ženy, které se dostanou do určitého věku a prožívají přechod, tak se jim hormony natolik rozhodí, že ručička váhy jde i přes všechnu snahu nahoru. Možná že je to případ právě i Yvettin, protože v jejím věku je těhotenství vyloučené a že by se najednou po večerech začala přejídat čokoládou? Tomu se nám taky nechce věřit.

Kila navíc dala nechtěně na odiv v přiléhavých šatech, které už na první pohled musely být větší, než obvykle Yvetta nosí, ale i přesto doslova praskaly ve švech. Uvidíme, jak se horkokrevná Slovenka se svou váhou popere. Ale zase je lepší, aby byla trošku oplácanější, ale šťastná, než vychrtlá a nenáviděla svůj život. Elán a nezaměnitelnou energii jí i přesto vše nemůžeme odepřít.