Není snad sportovní akce, kde by se neobjevili sportovní nadšenkyně Hanka Mašlíková (34) a její snoubenec André Reiders, kteří do toho brzy praští. Nejenže to celé bývalá manekýnka uváděla, ale také dokázala, že na její fyzičku jen tak nikdo nemá. Se svým nastávajícím ukázali pořádně namakané postavy a bylo vážně co závidět.

„Díky minulé akci s Reebokem jsem poprvé zkusila jógu na vlastní kůži. A tak jsem se pro to nadchla, že když jsem dostala možnost moderovat letošní ročník, byla to pro mne obrovská čest a věděla jsem, že si to užiju. Akce je skvělá, věděla jsem, že přijdou skvělí lidi. Mělo by být více takových sportovních akcí, protože tohle přesně naše tělo potřebuje. Spojování komunit má v tomto směru velký smysl. Když jsem poprvé slyšela, že to bude v Sasazu, byla jsem skeptická. Ale je to tady tak příjemné a hlavně mystické, že se to vážně hodí. Velkou výhodou je klimatizace, protože venku bylo opravdu teplo. Jde vidět, že to organizuje parta srdcařů a dobrých lidí,“ řekla moderátorka o akci, kterou pořádala agentura JAD Productions, kde se střídali světoznámí lektoři všech možných druhů sportu.

Její kolega Tomáš Touha ještě doplnil: „Jsem mile překvapený z toho, jak funguje yoga svět. Očekával jsem úplně jiné lidi. Lidi jsou komunikativní, vrací nadšení, smějí se vtipům, zapojují se do challengí… Vůbec jsem si nedokázal představit fitness cvičení v klubu. A fakt to krásně funguje.“

I přes vysoké venkovní teploty byla naplněná i venkovní Crossfit zóna. Organizátoři si celou akci velice pochvalují a nejvíce jim udělalo radost, když slyšeli nespočet děkovných a pozitivních reakcí přímo od návštěvníků. Někteří z nich se jim i svěřili, že to pro ně byla doslova životní zkušenost, na kterou jen tak nezapomenou. Příští rok se bude určitě opakovat a podle všeho se bude očekávat větší návštěvnost díky právě spokojeným účastníkům této nevšední fitness a yoga party.

Po skončení náročného programu, kdy lidi sotva chodili, ale zato měli úsměv na tváři, protože si dali pořádně do těla a udělali něco pro svou postavu, si vzala Hanka Andrého na paškál a v boxerských rukavicích ukázala, kdo bude mít ten rozhodující názor v jejich společné domácnosti. Uvidíme po svatbě, jestli si to trenér nechá všechno líbit.