Podle Las Vegas Review-Journal byla první obětí násilí Melissa Brim, matka Mayweatherovy nejstarší dcery. Později popsala v soudním řízení, jak útok probíhal: „Floyd Mayweather otevřel dveře auta, udeřil mě do čelisti, zatlačil do auta a několikrát udeřil do obličeje a těla.“

Soud se konal v roce 2003, známý boxer byl propuštěn a zbaven viny. Následně ale v listopadu 2003 byl opět zatčen a obviněn z napadení dvou žen v nočním klubu v Las Vegas. Za tento čin byl odsouzen přestupkovou komisí, která mu nařídila 100 hodin veřejně prospěšných prací, informoval v té době Associated Press. Podle AP jedna z obviněných Herneathy McGill svědčila, že Mayweather „mě uhodil do tváře a poté napadl do zad K. Blackburn, když se snažila pomoct mi“.

V prosinci 2011 byl Floyd Mayweather odsouzen na 90 dní ve vězení poté, co napadl svoji bývalou přítelkyni a matku jeho tří dětí přímo před zraky nezletilých. Po 60 dnech odpykání trestu ho ale propustili. Harris řekla policii, že se probudila uprostřed noci a Mayweather stál nad ní a četl její textové zprávy. Když se přiznala, že se s někým schází, ji měl údajně napadnout a zmlátit. Bývalá přítelkyně Harris také řekla, že jí vyhrožoval zabitím a mlátil ji do hlavy. Jeden z jejích synů na brutální bitku koukal a následně vyběhl z domu pro pomoc.

Kromě těchto tří incidentů byl Floyd Mayweather obviněn z domácího násilí mnohokrát. Společnost Deadspin vydala v roce 2014 vyčerpávající zprávu o těchto obviněních. Podle její zprávy byl Mayweather obviněn z násilí na ženách sedmkrát za posledních 13 let. Další detaily o této kauze naleznete ZDE.