Zase jsou tady Váááánoceeee. Bože, jak já to miluju. Všude všechno hezky svítí, bliká, cinká, voní po perníčku a po svařáku, lidi se na sebe snaží být hodnější než normálně, kupujeme si dárečky, navštěvujeme rodiny a taaak. No klasika, už se těším na Štědrý den a na dárečky. Klasicky ještě nemám ani jeden a je mi úplně jasný, kdy je budu nakupovat – samozřejmě den před Štědrým dnem.

Jako vždycky.

Jinak doufám, že Vás pobavilo moje video, kde předvádím typy lidí za volantem.

Chci ještě poděkovat své sestřence Simonce Berčákové, která mi pomohla s natáčením a se sestříháním videa. Celkem jsme se u toho pobavily. Kdyby Vás napadlo cokoliv vtipného, co byste chtěli, abych natočila, sem s tím.

A co jsem tenhle týden stihla? No hlavně jednu velkou party – Transmission. Přípravy byly velké a party stála za to. Kadeřník, nehty, zuby a tak…

(Začátek reklamního bloku, hihi)

Pokud byste chtěli doporučit něco na vybělení zubů, tak si dovolím píárko na salon Weissmi v Brně na ulici Josefská 15, kde vám je peckově vybělí. Nebo teda aspoň já jsem fakt spokojená. Jde o neperoxidové bělení zubů, takže je to nepoškozuje. A fakt to funguje, ostatně podívejte se mi na zoubek a bude vám to jasný.

A když tady už dělám takovou reklamu, tak nesmím zapomenout na svého nejúžasnějšího kadeřníka Michala Bačáka, TX Salon Brno Úvoz – nejlepší, nikdy jsem nebyla spokojenější. Číslo pošlu na přání.

(Konec reklamního bloku, hihi)

Náhodou nějakej typ na dárky??

Užívejte, pijte hodně svařáku a mějte se rádi…