Konečně další, nové a hlavně aktuální fotky.

Oslovila mě kamarádka, vizážistka z Brna, která s další kamarádkou fotografkou tvoří tým a díky jejich práci vznikají desítky krásných fotografií. Jako jsou třeba tyhle moje, na které můžete kouknout například u mě na Instagramu: NELA SLOVAKOVA

Holky se stylovým názvem jejich „Zapózuj si“ jsou dvě super mladé kočky, které dělají, co je baví, a podle toho taky vypadá jejich práce. Setkala jsem se už i s jedním fotografem, který mě kdysi oslovil, ale focení vypadalo, že to dělá spíš za trest, a fotky jsem ve finále smazala raději i ze svého počítače. Moje poslední focení bylo ale přesným opakem.

Až na to, že jsme fotily v obrovských, stylových, ale starších prostorech, kde byla taková zima, že mi šla pára od pusy a topení nestačilo vytápět, bylo všechno super!!!

Vizážistka Esterka mě v Brně líčí na všechny větší akce, na které chodím. Nikoho jiného už na make-up nezkouším, protože mám pocit, že občas slečny/paní vizážistky zůstaly v „pětačtyřicátém“ a nemají ani ponětí o nových trendech.

Takže děkuji vizážistce Ester Tesaříkové a fotografce Tereze Pallové za super fotky a spolupráci. A vy, kdo byste se rádi nechali nafotit, neváhejte je oslovit.

…Jo, a ta černobílá je moje nejoblíbenější, tak snad se vám taky líbí…

Posílám pusu a přeju slunečný podzim.