V Hollywoodu se už nějakou chvíli šušká, že Brad Pitt se snaží zapomenout na nešťastné manželství s Angelinou Jolie v náručí půvabné Sienny Miller. Všechny hlavně překvapilo, že si herec vybral takový typ ženy.

Sienna je totiž naprostý opak jeho manželky Angeliny Jolie. Je to sympatická blondýnka, která není vyzáblá na kost a umí se dokonce smát. Na druhou stranu je jenom dobře, že Brad zalovil v těchto vodách.

Angelina z něj vycucala všechen život a kvůli věčným hádkám a sporům o děti zestárl nejméně o deset let. Po boku mladé herečky se začíná dávat trochu dohromady a mohlo by jim to spolu perfektně klapat.

Sienna ztvárnila před jedenácti lety ve filmu Factory Girl božskou Edie Sedgwick, múzu Andyho Warhola. Tehdy jí bylo teprve čtyřiadvacet let, ale už se nebála odvážných scén. Ve snímku ukázala svá rozkošná ňadra.

Jestli se Bradovi opravdu podařilo ulovil takovou kočku, tak jenom gratulujeme. Po Angelině Jolie je to příjemná změna. Koneckonců lepší je v posteli objímat rozkošné dvojky než kosti.