Nová rubrika, která startuje 17. července v éteru Evropy 2, ukazuje sympatickou a vždy milou moderátorku tak, jak ji neznáme. Jednou si zahraje na fanynku zpěváka a chce po něm jeho sperma pro umělé oplodnění, jindy se pokusí být přísnou policistkou, jež vyšetřuje výtržnictví, nebo neoblomnou úřednicí z finančního úřadu, která bude chtít po celebritě zaplatit obrovskou pokutu.

Nebojí se Zorka, že ji budou její přátelé z řad celebrit nenávidět? "Do vysílání nepustíme nic, co by mělo někomu zásadně ublížit, takže věřím, že se to nikoho nedotkne. Cílem je pobavit jak posluchače, tak samotné vipky a alespoň uvidíme, kdo má a nemá v českém šoubyznysu smysl pro humor,“ směje se Zorka Hejdová.

První, koho se pokusila Zorka „vypéct“, byl zpěvák Marek Ztracený. Tomu volala coby dřívější náhodná známost a fanynka Lenka a chtěla po něm sperma pro umělé oplodnění. Zpěvák byl ale neoblomný a vymlouval se na to, že by se situace nelíbila jeho partnerce Marcele. Celý rozhovor si můžete poslechnout ZDE.

Celebrity by se tedy měly mít na pozoru. Nikdo totiž neví, komu zavolá moderátorka příště a koho vypeče před posluchači Evropy 2.