Pořadatelé ultrapříšerné, laciné a za každou cenu trapným humorem procpané frašky s názvem Český slavík 2013 se rozhodli pozvat jako osobu předávající cenu za Objev roku (získal Adam Mišík, pozn. red.) blonďatou hvězdu internetu Nicky Tučkovou.

Tučková, ale rozhodně neutekla hned po vyhlášení, ale štrádovala si to přímo na večírek, kde si smetánka užívala pořádnou party. České celebrity ale humor tohoto stylu moc nepobírají, většina z nich má navíc problém s angličtinou, a i když Tučková mluví jak egyptský prodavač velbloudů, našli se tací, kteří zůstali stát s výrazem, jako by se právě dozvěděli, že se Dominika Mesarošová stala ministryní financí. Asi nejvíc vykulená z Tučkové byla Lucie Bílá. I když jí ten večer díky získanému zlatému Slavíkovi nemohlo náladu nic zkazit, podivná osoba s mrtvou (samozřejmě že víme, že je plyšová) liškou, která na ni prskala jakási nesrozumitelná slovíčka, jí sebrala dech.

Z videa je jasné, že Lucie o angličtině ví akorát, že existuje, a i když ve svém životě zažila leccos, tak bizarní stvoření nepotkala ani v Otvovicích na nádraží. Je zarážející, že si Bílá za celou svou kariéru nenajala učitelku angličtiny, která by jí nadrtila alespoň základy. Nicméně i řidičský průkaz si zpěvačka dělala hodně pozdě a dlouhou dobu využívala služeb soukromého řidiče, takže je dost možné, že si jazykové znalosti doplní za několik let.