Joey zřejmě miluje plastické operace, protože se svojí první začal už ve 21 letech a na sále strávil už 150 hodin. Na jeho těle toho tak není moc přírodního. Nechal si už upravit rty, nos i lícní kosti. Denně o sebe pečuje a navštěvuje kosmetický salón. „Vzhled je pro mě hodně důležitý,“ řekl Joey.

Tatér o plastice svého zadečku uvažoval už delší dobu. A tento zákrok je posledních pár let hodně populární. Vyhledávají ho ale spíše ženy. A z výsledku je velmi nadšený! „Je to úžasné. Mám poct, jako bych teď seděl na dvou baloncích naplněných vodou,“ popsal muž svoje pocity.

Jeho zákroky ale nebyly žádná levná záležitost. Zaplatil za ně už 1,5 milionu korun. A u plastiky pozadí rozhodně nekončí. Přemýšlí, co by si měl nechat upravit příště. „Lidé mi říkají, že mám zadek teď mnohem větší. Já s nimi nesouhlasím, jsem spokojený,“ vysvětluje Joey s tím, že si na jeho zadek chce hodně lidí sáhnout.

„Ale po operaci jsem 6 týdnů nemohl sedět,“ řekl. Lidé na něj na ulici pokřikují a ne všem se jeho pozadí líbí. On si z toho ale nic nedělá, se svým zadečkem je spojený a to je to nejdůležitější. „Díky plastikám jsem jedinečný,“ uzavřel.