A teď si to jako pojďme říct. Objeví se taková nemocná paní. Která se rozhodne kandidovat na prezidentku, protože se, jak sama ráda hlásá, vyjadřuje bez politické korektnosti. Ve skutečnosti se vyjadřuje především bez politické znalosti. Je to špatná herečka a stejně tak špatná zpěvačka, která žila v Německu a rozhodla se vrátit do vlasti, aby s příchodem migrantské vlny udělala všemu přítrž a udělala si obří hitlerovskou základnu, což se jí možná velmi pomalými kroky podaří.

Tak si udělala facebookovou stránku. A točí videa, chodí na protesty a zbrojí proti imigrantům, studentům, lidem, co nejsou bílí. A lidi k ní pomalu, ale jistě kulminují. Jediné, co nás může držet v jistotě, že tahle její partička nebude mít takovou sílu, je to, že k ní inklinují pouze maloměstské oplácané ženy s levným make-upem a inteligencí mloka. A pár postarších pánů, co by paní Janu ojeli v záplavě superlativů o bílých čistých pracujících lidech.

Vysvětlují to tím, že mají strach. Omílají nepodmíněně dokola znásilňování žen, znásilňování dětí, napadání a vypalování vesnic. Já to chápu. Jste imbecilní, kulturně prázdná sorta bezmozků, to je úplně v pohodě. A teď už máte i vůdce. To už není tak v pohodě.

Takže teď jinak. Tahle nevzdělaná, neinformovaná, nelogicky se vyjadřující paní s hlasem, za který byste jí dali z fleku granát, se povyšuje nad lidi jiné barvy či přílišného vzdělání. Některé ze statusů píše dokonce německy. NĚMECKY!

Místopředsedkyně neformálního politického uskupení DIS ÚK. To si, prosím vás, taky přečtěte, ty její příspěvky. A pokud s tím souhlasíte, kam se mám sakra odstěhovat, abych nemusela žít v tomhle? A s vámi?