V případě, že jste si někdy pohrávali s myšlenkou půjčit si peníze od Rihanny, tak po zhlédnutí tohoto krátkého filmečku si to nejspíš rozmyslíte. Pod taktovkou režiséra Megaforce vzniklo dílko silně připomínající trailer na Tarantinův snímek Kill Bill. Ústředními tématy klipu s názvem „D*vko, radši měj moje prachy!“ je únos, mučení a neustálé hulení trávy.

Video má kromě odvážného střihu, mocného beatu a nas*ané Rihanny hodně skrytých vtípků a zajímavých momentů. Pokud nemáte čas na tenhle skoro celovečerák, zde jsou od nás tipy na dvě nejlepší scény:

Drsný pohled je například na nahou modelku, která visí ze stropu hlavou dolů. Z čistě vědeckého hlediska je zajímavé sledovat, jak se v neobvyklé pozici chovají její prsa.

Velmi povedený je i detailní záběr na Rihannin kulatý zadeček pod hladinou vody v bazénu. To je zase vynikající studijní materiál pro ty, kteří se chtějí něco dozvědět o optice a lomu světla pod vodou.

Na konci klipu vás čeká třešnička na dortu v podobě nahé Rihanny postříkané krví svých dlužníků a ležící na hromadě doláčů. Americký sen!