Trend extrémní vychrtlosti měl být už dávno out. Jenže modelky dál drasticky hubnou. Vypadá to, že na kostlivce si hraje i pohledná Ester Sátorová (22). Vystouplé kosti, šlachy jak provazy, propadlá našedivělá tvář… To už není ta hezká holka z Moravy, kterou si tenista nabrnknul a záviděl mu ji celý svět.

I její fanoušci a lidé z blízkého okolí se začínají děsit, co se s Ester děje. Její pohled je prázdný, hubne přímo před očima. Že by za tím stála zákeřná anorexie?

Nebyla by první, ani poslední. Třeba modelka Eliška Bučková (26) s ní taky dlouho bojovala. Je to smutný pohled na holku, která vypadala skvěle a najednou se z ní stává jen chrastítko. Navíc Ester své vychrtlé tělíčko ještě trápí v posilovně.

Přitom se Ester nechala slyšet, že by si v blízké budoucnosti přála miminko. To musí ale trochu přibrat. Vychrtliny mívají s otěhotněním většinou velké problémy.

Snad je to jen chvilkový vrtoch, kráska se nad sebou zamyslí a dá si k jídlu něco vydatnějšího, než je list salátu. Velmi by jí slušelo, kdyby pár kil zas přibrala. I novomanžel Tomáš by jistě ocenil, kdyby ji měl za co chytnout.