Tohle je snad největší překvapení seriálu Ulice. Jindra, která čeká Bedřichovo dítě, vystupuje v nekonečném seriálu jako taková malá divoženka žijící ze dne na den. Jindra rozhodně nepatří mezi postavy, které o sebe pečují a záležím jim na vzhledu.

Potvora Jindra se z počátku snažila Bedřicha odloudit Anči, ale když zjistila, že to touhle cestou nepůjde, využila první lepší chvíle. Při jednom z koncertů si partička hudebníků v čele se svou manažerkou Jindrou pořádně vyrazila z kopýtka.

Chudák Bedřich se opil a pak nevědomky z hladu snědl karbanátky, ve kterých byla tráva. Této zmatené situace využila Jindra a s Bedřichem podle svých slov prožila vášnivou noc, ze které vzešlo dítě. Anička je samozřejmě na prášky a neví, jak tuto situaci řešit. Navíc Jindře vyčítá, že je nezodpovědná a vůbec nic neřeší.

A má pravdu. Jindra svých chováním a stylem života spíše než něžnou ženu připomíná pořádného chlapa. Nijak o sebe nedbá, obléká se jako vandrák a její slovník není zrovna vytříbený. Všichni se podivovali, jak se mohl Bedřich vyspat s někým takovým, protože o Jindru bychom si neopřeli kolo ani my.

Ovšem málokdo ví, jak vypadá představitelka Jindry Bohdana Pavlíková doopravdy. My jsme objevili jednu fotku a ta nám doslova vyrazila dech. Herečka na ní vypadá úplně jinak než její seriálová postava. Sexy, smyslná kočka, která se nebojí jít s kůží na trh. Co myslíte?