Pamatujete si, jak vás Hříšný tanecPatrickem Swayzem a Jennifer Grey dostal do kolen, když jste ho viděli poprvé, a vlastně pokaždé, když ho vidíte znovu? Určitě to nebylo jen kvalitou filmu, ale především hereckými výkony. Baby a Johnny a jejich léto plné lásky a tance trhá rodidla ženám po celém světě dodnes.

Vynikající herecké výkony ale nejsou náhoda. Patrick a Jennifer se nám do svých rolí vžili o trochu víc. Během natáčení Hříšného tance to mezi hereckým párem na tolik jiskřilo, že pár samotný odmítl točit pokračování jejich lovestory. On totiž Patrick byl již v době natáčení ženatý a své manželce nejspíš chtěl zůstat věrný.

Pár však několikrát otevřeně přiznal, že se do sebe zamiloval, ale jejich vztah nepřekročil rovinu přátelství. I po 30 letech o Patrickovi Jenn mluví stejně, byl prý opravdovým mužem a oporou. Role páru jim sedla natolik, že při některých scénách ani nemuseli nic hrát a píseň She's Like The Wind kterou Patrick sám v originále pro film složil a nazpíval, je prý o Jennifer. Ta na toto období vzpomíná jako na nejlepší ve svém životě.