Autonehoda se stala v sobotu v brzkých ranních hodinách mezi obcemi Ostrý a Střezimíř na Benešovsku. Řidič kvůli velkému množství alkoholu v krvi nezvládl řízení, nevytočil zatáčku a narazil do stromu. Náraz byl tak silný, že se automobil od stromu odrazil a znovu se vrátil na silnici. Prudký náraz nepřežil spolujezdec.

Řidič po nárazu znovu zkoordinoval řízení a s tělem spolujezdce dojel další dva kilometry do obce Střezimíř, kde zaparkoval a šel spát. Spolujezdce si muž vůbec nevšímal a nechal ho v autě, přitom je dost možné, že v tu chvíli muž ještě žil a při včasném přivolání lékařů by možná přežil.

Kolem osmé hodiny ranní si soused všiml, že je dodávka rozbitá. Měla nabouraný bok a rozbité přední sklo. Jakmile se soused přiblížil k autu, uviděl mrtvé tělo ležící v kaluži krve. Okamžitě zavolal policisty, kterým netrvalo dlouho a našli majitele dodávky spícího v posteli.

Přestože od nehody uběhlo 5 hodin, řidič nadýchal 1,6 promile alkoholu a stále nebyl schopný normální komunikace. K nehodě se ovšem doznal a za svůj čin si teď ponese následky. Slyšeli jste někdy víc neuvěřitelný příběh?