Odin je autista, konkrétně má Aspergerův syndrom.

Chlapec měl celkem skromné narozeninové přání. Přál si, aby někdo z jeho asi patnácti přátel dorazil na oslavu narozenin a zahrál si s ním bowling.

Nikdo z oslovených neodpověděl a Odin se tak samozřejmě cítil naprosto na dně. Odkopnutý, nechtěný a sám.

V tu chvíli se do toho vložila maminka Melissa. Rozeslala na Facebook několika svým kamarádkám a maminkám v Ontariu, kde rodina žije, žádost o to, zda by mohly na synův nový mobil, který dostal jako dárek k narozeninám, poslat smsku s přáním všeho nejlepšího, aby si chlapec, až se ve svůj velký den vzbudí, připadal výjimečný a zapomněl na pocity opuštěnosti a bezcennosti.

Zpráva se šířila jako lavina a Odin dostal pět tisíc přání k narozeninám!

Tím příběh ani zdaleka neskončil. Naopak se přesunul na Twitter a vedení sociální sítě v Kanadě odhaduje, že za večer bylo nahráno jedenáct tisíc přání k narozeninám, které lidé označovali hastagem #OdinBirthday.

S přáním všeho nejlepšího přispěchaly také celebrity, mezi nimi například Elijah Wood, basketbalový tým Toronto Raptors, dokonce i manželka předsedy vlády v Kanadě.

Desítky lidí se zapojily, aby Odinovi vynahradily narozeninový večer, který byl původně jeden velký propadák.

Na bowling dorazil chlapec v limuzíně a čekali na něj reportéři a fotografové. V hale byly stovky místních dětí s rodiči, hasiči, policie a pracovníci péče o děti.

Maminka byla celou akcí naprosto ohromena.

K blahopřání se přidal například i list Mirror a připojujeme se i my.

Všechno nejlepší, Odine!