Odborně se tomu říká mikropenis a trpí tím jen opravdu velmi malá populace mužů. A přestože se nejedná o žádnou život ohrožující nemoc, má na svědomí několik osudů. Muži s mikropenisem jsou zoufalí, v depresích, chtějí se zabít, trpí v samotě, jsou doživotní panicové, spolužáci je šikanují, jsou vyloučení ze společnosti.

Stejně jako tento postižený muž, říkejme mu třeba Mike, který má při erekci penis dlouhý sedm centimetrů. Přestože je plně funkční, moc legrace si s ním neužije. Dívky měl za celý svůj život jen dvě a obě ho samozřejmě opustily. Kvůli malému penisu nechce ani hrát svůj oblíbený fotbal, nikdy by totiž nešel do společných sprch, aby se mu ostatní neposmívali, a zase neví, jak by ostatním po zápase nebo po tréninku vysvětloval, že se nechce umývat.

Na škole ale na takové výmluvy nebylo místo ani čas, Mike proto zažíval těžkou šikanu, protože v tělocviku šlo tuhle anomálii těžko utajit.

Mike se proto zadlužil na skoro dva miliony korun, aby mohl zaplatit operaci, která by mu prodloužila jeho mužství. Nakonec se to povedlo jen o jeden centimetr a rozdíl není ani poznat. Mike se ale rozhodl pro další operaci a zastavil proto svůj australský dům, aby dostal další peníze. Druhý slíbený zákrok by mu měl doslova zachránit život, protože Mike velmi vážně uvažoval o sebevraždě, ale tohle mu dává naději.

Ostatně sám tvrdí, že se víceméně smířil se svým handicapem a celé je to jen o sebejistotě. Teď to ještě vysvětlit těm ženám