Ženská prsa jsou krásná, přitažlivá a sexy. Muži z nich šílí a ženy si na nich nechají záležet. Věděli jste, že existuje pouze 9 tvarů prsou? Podívejte se, jaký typ máte právě vy.

1. Atletická

Pokud máte atletická prsa, znamená to, že jsou širší a svalnatá a máte v nich méně tkáně. Pro vás je nejlepší klasická push-up podprsenka. Vytvoří iluzi křivek a budete mít sexy dekolt.

2. Povislá

Směřují vám bradavky dolů? To je znakem, že máte povislá prsa. Také je poznáte podle toho, že máte uvolněnou tkáň v prsou. Tady také platí to, že nejlepší je push-up podprsenka. Prsa vám pěkně zvedne a ještě k tomu pomalu, ale jistě zpevní.

3. Kulatá

Kulatá prsa poznáte podle toho, že je máte plná nahoře i dole. Pokud máte tento typ prsou, tak můžete být šťastné. Nepotřebujete žádnou velkou podporu a prsa jsou pevná a vypadají dobře. Můžete si vyjít ven i bez podprsenky.

4. Prsa jdou do všech světových stran

Máte menší prsa, která tíhnou k vnější straně hrudníku. Dalším znakem je to, že bradavky směřují ven a dělají mezeru mezi štěpením.

5. Položená na bok

Pokud máte prsa položená na bok, jsou určitě plnější, než když byste je měla na všechny světové strany. Navíc máte velkou mezeru mezi prsy. Potřebujete tedy podprsenku, která bude tahat vaše prsa zároveň nahoru a dovnitř. Také můžete mít problém, že vám budou prsa přetékat přes košíček. V tomto případě je lepší pořídit si větší košíček.

6. Maličká

Prsa, která jsou nahoře menší než dole a jsou spíše delší než širší, se nazývají maličká. Push-up podprsenka prsa hezky zvedne a možná byste měla zvážit také vycpávky, které tomu dodají šmrnc.

7. Ve tvaru zvonu

Jestli jsou vaše prsa užší nahoře a plnější dole, potom jsou typ, který se nazývá tvar zvonu. Protože tyto ženy mívají plnější prsa, potřebují podprsenku s větší podporou jejich zvednutí.

8. Asymetrická

Skoro každá žena má jeden prs větší než ten druhý. Dokonce i Jennifer Lawrence promluvila o nepříjemnostech spojených s nesouměrným poprsím. Pokud je vaše asymetrie výrazná, aby vám působila problémy, potom podprsenka s vycpávkami, jež se dají vyndat, je vaše kamarádka, protože můžete vyndat tu stranu, na níž máte prs větší.

9. Slza

Jestli jsou vaše prsa do zakulacena, ale trochu méně plná navrchu, potom máte to štěstí, že jste tvarovaná do takzvané slzy. S tímto druhem prsou můžete používat jakoukoli podprsenku, což velmi usnadňuje nakupování, když jediné, o co se musíte starat, je velikost.