Nové zprávy je důležité přinášet pravdivě a vyváženě. Proto si řekněme hned na úvod, že Petra Faltýnová je neuvěřitelně talentovaná. Dokáže se projít po molu tam a zpátky, a to dokonce několikrát za sebou!

Teď ale zpátky k události, kterou když se dozvěděl náš šéfredaktor Pavel Novotný, tak to rovnou z D1 zalomil do místního lesíka.

Petra by ráda byla herečkou! Zatím se nám nepodařilo zjistit, kdo ji přivedl k přesvědčení, že je to dobrý nápad, ale Leoš to určitě nebyl. Ne že by dokázal, co se slavné pařmenky týče, být alespoň minimálně sebekritický, ale kšeft si Faltýnová domluvila v době, kdy zrovna byli s Marešem ve fázi – JE KONEC, PETRO. Uživatelé Instagramu chápou.

Chápeme, že hypotéka se neptá a bez moderátora po boku je to pro matku samoživitelku o kousek těžší, ale hraní. Opravdu, Petro?

Modelka, pardon herečka, začala natáčet koncem března a objeví se v jedné z rolí primáckého seriálu Svatby v Benátkách.

„Herecké ambice jsem sice nikdy neměla, ale po první seriálové roli v Cestách domů mě hraní začalo bavit. Těší mě, že jsem dostala další příležitost. Když jsem jela na natáčení poprvé, měla jsem velikou trému,“ potvrdila Faltýnová.

„Snad se postupně strachu zbavím, budu se snažit, abych pana režiséra nezklamala,“ říká Petra.

„Petra Faltýnová začala natáčet seriál Svatby v Benátkách na konci března, na obrazovce se objeví poprvé v polovině května. Jakou roli bude v seriálu hrát, mohou diváci zatím tipovat,“ řekl PR manažer seriálu Josef Ducký.

My tipujeme, že půjde o nejsledovanější díly, protože na hrající modelku se prostě nejde nedívat!