Alena Šeredová to během rozvodu neměla jednoduché. Její manžel se nejdříve s Ilarií stýkal „na tajňačku“, ale pak je paparazzi stejně odhalili. Následovala aféra obřích rozměrů a česká modelka se snažila hlavně chránit své děti, osmiletého Luise Thomase a sedmiletého Davida Leeho. To ale neznamenalo, že by si o sportovní moderátorce nemyslela své.

„Nemám k té paní žádný kladný vztah, ale přesto o ní před dětmi nikdy nemluvím hanlivě. Nikdy mi neujede nějaká nadávka, na to si dávám velký pozor. Naopak se snažím, aby ze mě děti necítily žádnou zášť nebo nenávist. Nechci je takovými věcmi zatěžovat,“ řekla v rozhovoru pro magazín Maminka.

Syny ale nechtěla od otce odtrhnout úplně. Můžou ho navštěvovat, i když je to pro Šeredovou velmi těžké. Vždycky, když jsou mimo domov, se jí strašně stýská. „Musím říct, že pro mě bylo nejhorší, když si kluci poprvé vzali tašku a šli k tátovi. Nikdy jsem bez nich nebyla, a teď jsem se najednou musela naučit, že jsou i dva týdny s tátou na dovolené,“ přiznává.

Alena Šeredová ale nezůstala dlouho sama a navíc si polepšila. Randí s miliardářem Alessandrem Nasim, ale společného potomka na rozdíl od Gigiho a Ilarie (43) ještě nemají.